PAVEL CALLTA

Pavel Callta poprockový zpěvák jehož energické hity s chytlavými refrény zaměřené zejména na mladší publikum oslovují stále širší generaci. „Písnička“ s Pokáčem, „Píšem si svůj sen“ s Leošem Marešem, "Terapeut" či "Andělé a démoni" s Refewem patří k nejstreamovanějším songům na Spotify a YouTube. Koncertní přesvědčivost patří k jeho velkým devizám. V roce 2024 vydá již své páté album.

 • Pavel se narodil 12. února 1989 na severu Čech v České Lípě, kde strávil 18 let svého života. Vystudoval střední školu se zaměřením na ekonomiku a cizí jazyky a v září 2009 nastoupil na Konzervatoř Jaroslava Ježka , ze které však po necelém roce odešel, jelikož souběžně ještě studoval vysokou školu – obor mediální komunikace a žurnalistika.

  S hudbou začal již v dětství, poněvadž jeho celá rodina byla hudebně založena. Ve svých deseti letech začal hrát na piano a na kytaru se naučil na letním táboře. Od patnácti let zpíval se swingovým orchestrem v České Lípě . Callta také 10 let závodně plaval za své rodné město.

  Svou hudební kariéru započal s rockovými kapelami Unity a Sweaper v pražských klubech. Když doma nastaly rodinné problémy, Pavel odletěl do Egypta pracovat jako delegát, rok na to do Turecka jako průvodce i delegát. Na podzim 2010 odletěl studovat do USA a hned po návratu odjel na půl roku do Belgie studovat grafický design. O oba rodiče, se svým mladším bratrem, přišli zel velmi brzy již před několika lety. V dokumentu 13. komnata který odvysílala Česká televize v září 2023, se bez skrupulí vyznal z tohoto traumatu.Profesionálně se začal věnovat hudbě v roce 2012 s prvním singlem „Ve Hvězdách“ a následně singlem „Naštěstí“. Do rádiového éteru se Pavel dostal se singlem „Terapeut“, který se stal velkým hitem a přinesl Pavlovi pozornost medií, fanoušků a stal se i odrazovým můstkem jeho rychle se rozjíždějící kariery poprockového zpěváka.V roce 2015 vydal své autorské debutové album „Momenty“, jehož kmotrou byla Lucie Bílá. Další singly i alba následovali poměrně v rychlém sledu, neb Pavel se jako ukázal jako velmi produktivní autor s citem pro chytlavé songy.

  Současně začal velmi intenzivně koncertovat a vydal další singly jako třeba „Zrzka“, „Propojeni“, „Tak promiň“, nebo „obrovský hit Píšem si svůj sen“ (duet s Leošem Marešem), který bodoval v rádiích i na ytb a přinesl mu i nominaci na objev roku v Českém slavíku..Album Momenty i nasledující Součást získali ocenění zlatá deska.Velký úspěch zaznamel Pavel se singlem „Písnička“, který natočili společně s charismatickým písničkářem Pokáčem a duet s Evou Burešovopu „ Jako by byl náš poslední“, které vládly dlouhé týdny ytb trendům a do dnes patří k nejstremovanějším a radiově nejúspěšnějším Pavlovým nahrávkám vůbec.V současné době intenzivně koncertuje a jeho aktualní singlové hity Andělé a démoni na featu. s rapperem Refew nebo Vrásky z lásky s top infuencerskou dvojicí Erik Meldik, Mama Domisha (kteří se podíleli i na scénáři videa) které vládlo dlouhé týdny ytb trendům jsou již z chystaného 5. studiového alba, které vyjde v roce 2024.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - PAVEL CALLTA

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly, poptávky:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.