PETER BIČ PROJECT

Slovenská skupina debutovala v roce 2012 vydáním alba Say It Loud, z něhož se nejznámější stala skladba „Hey Now“, která se stala hitem i v zahraničí. Skupina vyhrála ocenění OTO 2019 jako nejlepší hudební skupina.

 • Skupinu založil Peter Bič v roce 2010, po odchodu z kapely IMT Smile. Skupina debutovala v roce 2012 vydáním alba Say It Loud, z něhož se nejznámější stala skladba „Hey Now“, která se stala hitem i v zahraničí.

  Od té doby už skupina stihla vydat další 3 úspěšná alba Just a story (2015), Dream (2017) a Labyrint (2019) a spolu s nimi i nejhranější skladby ve slovenských éterech: Čoskoro, Stoj, Nedívaj sa tak, Láva, Skúšame sa nájsť nebo Where did you go. V roce 2021 vydali album HLAVA, s písněmi Máj, Všetko bude fajn, Hlava alebo skladba Priznanie II., která je zároveň titulní skladbou úspešného seriálu RTVS – Priznanie.

  Kapela Peter Bič Project si svojí poctivou prací zasluhuje stále více pozornosti a úspěchů. Potvrzuje to i nedávné divácké ocenění OTO 2019 v kategorii nejlepší hudební skupina a rovněž nominace na Krištáľové krídlo 2020 v kategorii hudba.

  United Stage – Oficiální booking skupiny PETER BIČ PROJECT pro Českou republiku.

 • Cena se odvíjí od rozsahu akce a je dohodnuta s některým z našich agentů. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 606 555 045, kde rádi zodpovíme vaše dotazy.
 • Zarezervujte si umělce zavoláním na číslo PETER BIČ PROJECT nebo vyplněním kontaktního formuláře na této stránce.

POPTÁVKA - PETER BIČ PROJECT

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v branži
 • Exkluzivní agentura pro umělce Peter Bič Project pro Česko

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.