United Stage Event

Najděte správného umělce pro Váš event

Knowhow

United Stage má mnohaleté zkušeností s poskytováním profesionálních a na míru šitých řešení v rámci hudebních, zvukových a světelných produkcí pro firemní akce. Tyto zkušenosti a odbornost jsou pro nás, jako agenturu, jednu z lídrů v zemi, rozhodující. Rádi vám pomůžeme zorganizovat vaši příští firemní akci a můžeme být zodpovědní za dodání hudebního konceptu přizpůsobeného vašim přáním a potřebám. Ladíme scénář, design i osvětlení tak, aby vše hrálo dohromady. Existuje mnoho věcí, které je třeba vzít v úvahu pro úspěšnou realizaci, a společnost United Stage ráda vystupuje jako sparring partner ve všech nebo částech plánovacího procesu, když je třeba dát dohromady firemní event.

Hudba

Máme hluboké znalosti o našich vlastních umělcích, ale také o umělcích ve zbytku odvětví. Mnoho let spolupracujeme s umělci a kapelami a přesně víme, kteří se dobře hodí, pro které cílové skupiny a jak by měli být poskládáni, aby zasáhli správnou show. Veškeré plánování probíhá v úzké spolupráci se zákazníkem tak, aby byly uspokojeny všechny jeho zájmy.

Produkce

Nabízíme také, že se postaráme o veškeré praktické a časově náročné plánování i zpracování hudební produkce a samotné show. Za dobrou párty vždy stojí rozsáhlé a důkladné plánování. To mimo jiné zahrnuje příprava smluv, sestavení programu, stejně jako veškerý kontakt s umělci a managementem. Kromě toho jsme schopni dodat na vaši akci technickou produkci v podobě ozvučení, osvětlení a pódia a zodpovídat za to, že show bude přizpůsobena vašim konkrétním přáním a provedena podle plánu.

Umělci

Nahrávání...

Nenašli jsme žádné výsledky