ADAM MIŠÍK

Adam Mišík je zpěvák a textař, který se na české hudební scéně pohybuje již přes dekádu. Ve svém portfoliu má rádiové hity, mnohá ocenění a také spolupráce s domácí rapovou scénou, včetně takových jmen jako jsou Ben Cristovao nebo Sergei Barracuda. Jarní tour v roce 2024 Adam odstartoval vyprodaným koncertem v pražském klubu Roxy a na rok 2025 chystá svou dosud největší show ve Foru Karlín.

Koncerty

Nahrávání...

Nenašli jsme žádné akce umělce.

 • Zpěvák a hudebník Adam Mišík je už stálicí české popové i rapové hudební scény. V roce 2013 se vydal na sólovou dráhu a rovnou získal cenu Objev roku v anketě Český slavík i v hudebních cenách Evropy 2. Novou a vyzrálejší etapu své tvorby potvrdil v roce 2019 albem 2.0. Vlivy, jež Adama Mišíka na jeho cestě provázely, jsou viditelné především v jeho tvorbě na projektu HILLS 97, kde spojil síly s největšími jmény tuzemského rapu.

  V roce 2022 se Adam Mišík představil spolu se Sergeiem Barracudou v titulní písni filmu Banger. Rapový track Prach, který produkoval Adamův dvorní producent Enthic, se díky úspěšnému filmu pro mladou generaci s Adamem Mišíkem v hlavní roli, nasbíral už těméř 4 miliony streamů na Spotify a patří mezi nejúspěšnější releasy umělce.

  V rámci jarní klubové tour napříč republikou, která začala vyprodaným koncertem v pražském klubu Roxy, láká Adam Mišík fanoušky na zatím svou největší show ve Foru Karlín, která proběhne 6. února 2025.

  United Stage – Oficiální booking zpěváka ADAMA MIŠÍKA.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - ADAM MIŠÍK

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

ODEBÍREJTE FIREMNÍ NOVINKY UNITED STAGE

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o nově zastupovaných umělcích a novinkách, které ohlašujeme. Informace jsou primárně určené obchodním a business partnerům.