AJ Brix

AJ Brix, vlastním jménem Albert Bately, je nadějný dvaadvacetiletý rapper, který zaujal už trackem No Limit, na kterém se objevil i Earth. Pod vydavatelstvím Universal Music chystá na letošek spoustu nové hudby. A že se máme na co těšit dokazuje mysteriózním singlem Hvězdy, který vyšel letos v únoru.

  • Albert Bately je dvaadvacetiletý rapper, který je známý pod svou přezdívkou AJ Brix. Známý je především jako tvůrce videí na YouTube ve skupinách PIMPS a BETA.

    Hudbě se začal věnovat přibližně před dvěma lety a začátkem roku 2022 navázal spolupráci s vydavatelstvím Universal Music, pod kterým jako svůj první singl vydal píseň Hvězdy. Mezi jeho nejúspěšnější singly patří No Limit, který vznikl ve spolupráci s rapperem Earth. Píseň už překonala hranici dvou milionů přehrání na Spotify, toto číslo však neustále roste. Na tento rok slibuje vydání ještě mnoha videoklipů.

    United Stage – Oficiální booking interpreta AJ BRIX.

  • Cena se odvíjí od rozsahu akce a je dohodnuta s některým z našich agentů. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 606 555 045, kde rádi zodpovíme vaše dotazy.
  • Zarezervujte si umělce zavoláním na číslo AJ Brix nebo vyplněním kontaktního formuláře na této stránce.

POPTÁVKA - AJ Brix

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.