AJ Brix

AJ Brix, vlastním jménem Albert Bately, je nadějný dvaadvacetiletý rapper, který zaujal už trackem No Limit, na kterém se objevil i Earth. Pod vydavatelstvím Universal Music chystá na letošek spoustu nové hudby. A že se máme na co těšit dokazuje mysteriózním singlem Hvězdy, který vyšel letos v únoru.

  • AJ Brix je rapper a známý YouTube tvůrce, který působí ve skupinách PIMPS a BETA. Hudbě se začal věnovat před dvěma lety a začátkem roku 2022 navázal spolupráci s vydavatelstvím Universal Music, pod kterým jako svůj první singl vydal píseň Hvězdy. Mezi jeho nejúspěšnější singly patří No Limit, který vznikl ve spolupráci s rapperem Earth a překonal hranici dvou milionů přehrání na Spotify. Úspěch se svou tvorbou AJ Brix zaznamenává na aktuálně nejoblíbenější sociální síti TikTok, kde svou nejen hudební tvorbou získává čím dál větší publikum. S trackem Tracey na Spotify Aj Brix nasbíral přes půl milionu streamů a nejnovější track Nějaká doma se už týdny drží v hudebních trendech na YouTube.

    United Stage – Oficiální booking interpreta AJ BRIX.

  • Cena se odvíjí od rozsahu akce a je dohodnuta s některým z našich agentů. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 606 555 045, kde rádi zodpovíme vaše dotazy.
  • Zarezervujte si umělce zavoláním na číslo AJ Brix nebo vyplněním kontaktního formuláře na této stránce.

POPTÁVKA - AJ Brix

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.