ANNABELLE

ANNABELLE, vítězku kategorie Objev roku na Cenách Anděl, můžete znát třeba díky jejímu neotřelému vystoupení na předávání těchto cen, kdy se nechala za nohy vytáhnout do výšky 10 metrů a zazpívala svůj tehdejší singl Runnin' Out Of F* Time, se kterým se také ucházela o účast na mezinárodní Eurovizi. Jako jedna z českých zpěvaček se také objevila na obrovském billboardu na Times Square v New Yorku v rámci globální kampaně Spotify a její singly se pravidelně umisťují na top příčkách rádiových žebříčků.

  • Nalepovací obličejové tetovačky a žlutá barva – to je ANNABELLE. Zpěvačka a rapperka původem z Prahy, která studovala hudbu v Londýně, kde také formovala první kapely a koncertovala.

    ANNABELLE můžete znát třeba díky jejímu neotřelému vystoupení na předávání Cen Anděl, kdy se nechala za nohy vytáhnout do výšky 10 metrů a zazpívala svůj tehdejší singl Runnin‘ Out Of F* Time, za který si také odnesla cenu za Objev roku. S tímto single se také ucházela o účast na mezinárodní Eurovizi a jako jedna z českých zpěvaček se také objevila na obrovském billboardu na Times Square v New Yorku v rámci globální kampaně Spotify. Její singly se pravidelně umisťují na top příčkách rádiových žebříčků a tento rok vyrazila na u nás nevídané homeparty turné, kam se dostane jen 20 nejrychlejších fanoušků a mohou se tak zúčastnit domácího koncertu s ANNABELLE a její kapelou.

    United Stage – Oficiální booking zpěvačky ANNABELLE.

  • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - ANNABELLE

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.