ANNABELLE

Zpěvačka a autorka hitů "Dadae", "Medicine" nebo "Charm", které můžete znát z rádií. Poslední singl „Runnin‘ Out Of F* Time“ byl vybrán do národního kola Eurovision Song Contest.

Koncerty

Nahrávání...

Nenašli jsme žádné akce umělce.

  • Objev roku Cen Anděl 2021, rostoucí hvězda současného popu ANNABELLE. Nalepovací obličejová tetování a žlutá barva – to je ANNABELLE. Zpěvačka původem z Prahy, která studovala hudbu v Londýně, kde zároveň koncertovala. Po návratu do Prahy začala ANNABELLE pracovat na svém skládání a produkci. Její singl „Dadae“ loni úspěšně obhájil svou pozici mezi 20 nejhranějšími písněmi v českých rádiích, potom, co se na Evropě 2 vyšplhal do nejvyšší rotace, kde se držel až do konce roku. Mezi další singly patří „Roles“ s téměř 270 000 streamy na Spotify, nebo „Black Hole“ s téměř 300 000 streamy. ANNABELLE se zároveň často objevuje na obalech playlistů od Spotify včetně New Music Friday playlistu, kde se umístila na první pozici se svým singlem ANXIETY. 

    V březnu ANNABELLE představila svůj single „Medicine“, který se pak objevil v playlistech v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku i Chorvatsku, kde se o ní začalo psát na hudebních blozích. Na YouTube „Medicne“ posbíralo už 140 000 zhlédnutí a doteď rotuje v českých rádiích. S letním singlem „Charm“ se stala součástí mezinárodní Spotify kampaně EQUAL v rámci které se objevila na velké reklamní ploše na Times Square v New Yorku. Zatím poslední singl ANNABELLE „Runnin‘ Out Of F* Time“ byl vybrán do národního kola Eurovision Song Contest. Na své úspěchy navazuje svými posledními singly TOOTHBRUSHCHARM nebo RUNNIN‘ OUT OF F* TIME a debutovým EP KIDNAP ME PLS.

    United Stage – Oficiální booking zpěvačky ANNABELLE.

  • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.
  • Kontaktujte bookera umělce telefonicky nebo emailem, případně můžete vyplnit kontaktní formulář na této stránce.

POPTÁVKA - ANNABELLE

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.