BEN CRISTOVAO

Zpěvák, textař, herec a profesionální jiu-jitsu fighter. Umělec, který svým pestrým repertoárem dokáže spojit mladší fanoušky rapu se starší popovou cílovkou v bezkonkurečním živém podání. Autor hitů s více než 900.000 posluchači na Spotify a 400.000 shlédnutí na YouTube.

 • Ben Cristovao je zpěvák, textař, herec a profesionální jiu jitsu fighter. Mezi jeho největší hity patří skladby Bomby (29 mil. zhlédnutí na YouTube, Těžký váhy (32 mil), Padam (35 mil).  Celkem mají jeho klipy na YouTube téměř 400 milionů zhlédnutí.

  Jeho první mezinárodní hit se jmenuje Future Champs, vznikl ve spolupráci s polským producentem a DJem Tribbsem. Na ten navázal také v roce 2023, a to songem Brighter Day s polskou zpěvačkou Sarou James. Obě skladby hrají přední polská rádia. Ben Cristovao spolupracuje na hudební scéně s různými umělci – od mainstreamových interpretů až po alternativní žánrové umělce z Čech a Slovenska. Ben patří k našim nejposlouchanějším umělcům na Spotify, měsíčně mají jeho skladby na této platformě poslechovost k milionu. Jeho poslední album ZVÍŘE vyšlo v listopadu. Jsou na něm silné songy jako například Nemusim nic – skladba má na Spotify přes 3 miliony přehrání, stal se také virálním na TikToku. Ve spolupráci s Calinem vydal na albu Ben také song Perignon. Celkem má album 11 skladeb.

  Ben Cristovao se vrátil 10.11. 2023 potřetí do O2 areny. Na červen 2025 pak má jasný plán, a to vyprodat pražský Stadion Eden.

  Ben je několik let aktivním veganem a zastáncem práv zvířat. Aktivně se účastní různých akcí a kampaní podporujících tuto myšlenku.

   

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - BEN CRISTOVAO

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Ve spolupráci s managementem umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Eventy, soukromé akce:

ODEBÍREJTE FIREMNÍ NOVINKY UNITED STAGE

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o nově zastupovaných umělcích a novinkách, které ohlašujeme. Informace jsou primárně určené obchodním a business partnerům.