GAIA MESIAH

Gaia Mesiah je kultovní česká crossoverová kapela. Styl, který v sobě zahrnuje rock, metal, pop, funky, reggae, latinu a dokonce i country music, má dnes již své skalní fandy a kapela se stala žádaným headlinerem prestižních festivalů a vyprodávat kluby po celé republice.

  • Gaia Mesiah je kultovní česká crossoverová kapela. Styl, který v sobě zahrnuje rock, metal, pop, funky, reggae, latinu a dokonce i country music, má dnes již své skalní fandy a kapela se stala žádaným headlinerem prestižních festivalů a vyprodávat kluby po celé republice. Stejně jako u kolegů (Rage Against the Machine), mají i pro výraz skupiny Gaia Mesiah  zásadní význam jejich postoje k aktuálním politickýmekologickým i mezilidským tématům, které ony samy označují za radikální. Tyto postoje se kapela snaží promítnout i do svých (vesměs v angličtině psaných) textů.

    Současná sestava: Kateřina Pelíšková alias Santa Morella – kytara, Marka Rybin – zpěv, Michaela Moravcová alias Misha Cortez – bicí, Josh Stewart – basová kytara, band manager

    United Stage – Oficiální booking kapely GAIA MESIAH.

  • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - GAIA MESIAH

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

ODEBÍREJTE FIREMNÍ NOVINKY UNITED STAGE

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o nově zastupovaných umělcích a novinkách, které ohlašujeme. Informace jsou primárně určené obchodním a business partnerům.