LENNY

Zpěvačka a autorka, která je již několik let výraznou postavou české hudební scény. Pravidelně se objevuje v nominacích na nejprestižnější domácí hudební ceny, její hity zní z rádií a svým fanouškům vždy kromě jedinečného hudebního zážitku nabízí i unikátní uměleckou podívanou.

 • Lenny je zpěvačka, autorka a klavíristka, která je již od roku 2013 výraznou postavou české hudební scény. Během prvního roku, kdy podepsala smlouvu u vydavatelství Universal Music, vydala dvě EP s názvem All My Love a Fighter. V témže roce získala cenu Anděl za Objev roku a nominaci na Objev roku v anketě Český Slavík. Má za sebou tři úspěšná alba a před sebou největší sólový koncert kariéry – 24. listopadu v O2 Universu.

  V roce 2016 vydala debutové album Hearts, se kterým vyjela na klubové turné a dostala za něj nominace v prestižních domácích i zahraničních anketách. Proměnila čtyři nominace v cenách Anděl a stala se zpěvačkou roku 2016. Největší úspěch zaznamenala s písní Hell.o, která obsadila první příčky hitparád v Itálii.

  V roce 2020 Lenny vydala album Weird & Wonderful, na které navázala s úspěchem v celosvětové Spotify kampani EQUAL, kdy se objevila na hlavním billboardu new yorské Times Square.

  Výraznou spolupráci měla Lenny v roce 2022 na singlu Lithium, který pro ni produkoval Mike Shinoda – známá tvář americké kapely Linkin Park. V září vydala Lenny třetí studiové album Heartbreak Culture, které představí 24. listopadu 2022 na doposud největším sólo koncertě v pražském O2 universu.

  United Stage – Oficiální booking zpěvačky LENNY.

 • Cena se odvíjí od rozsahu akce a je dohodnuta s některým z našich agentů. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 606 555 045, kde rádi zodpovíme vaše dotazy.
 • Zarezervujte si umělce zavoláním na číslo LENNY nebo vyplněním kontaktního formuláře na této stránce.

POPTÁVKA - LENNY

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.