MIRAI

Kapela MIRAI je čerstvým držitelem prestižní Ceny Anděl, Zlatého slavíka a zároveň i nejstreamovanější českou kapelou v zemi. Na svém kontě mají Mirai tři mnohonásobně oceněná alba, vyprodanou halovou tour a 15.9. a 13.10. 2022 odehráli své dosud největší koncerty v pražské O2 areně.

Koncerty

Nahrávání...

Nenašli jsme žádné akce umělce.

 • Kapela MIRAI je čerstvým držitelem prestižní Ceny Anděl, Zlatého slavíka a zároveň i nejstreamovanější českou kapelou v zemi. 

  Na scénu se hudební skupina z Frýdku-Místku dostala v roce 2014, kdy podepsala smlouvu s vydavatelstvím Universal Music a v roce 2017 vydala debutové album Konnichiwa. Do povědomí širší veřejnosti se kapela Mirai dostala především hitem Když nemůžeš, tak přidej, Anděl nebo písní Pojď, zapomenem, jimiž obsadili přední příčky žebříčků TOP CZ/SK.

  V kompletní sestavě: Mirai Navrátil (frontman/zpěvák), Šimon Bílý (bicí), Michal Stulík (basa), Tomáš Javůrek (kytara) převzali Mirai cenu za Objev roku v anketě Český slavík i cenách Anděl. V roce 2019 vydali Mirai druhou desku s názvem Arigato, s nímž získali další ocenění v Hudebních cenách Evropy 2 za singl roku ØTCHI, domácí album roku a vyprodali halovou tour zakončenou koncertem ve Foru Karlín.

  Třetím albem Maneki Neko vydaným v roce 2021 se Mirai dostali na příčku nejposlouchanější české kapely, získali zlatého slavíka za kapelu roku a nominaci na cenu Anděl. 15.9. a 13.10. 2022 odehráli své dosud největší koncerty v pražské O2 areně.

  United Stage – Oficiální booking kapely MIRAI.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.
 • Kontaktujte bookera umělce telefonicky nebo emailem, případně můžete vyplnit kontaktní formulář na této stránce.

POPTÁVKA - MIRAI

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Otázky?

Koncerter og festivaler:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.