MIRAI

Kapela MIRAI má na svém kontě prestižní ocenění, vyprodané O2 areny, halové turné a čeká je vlastní festival Mirai Summer Fest. V dubnu MIRAI vydávají už čtvrtou desku - TOMODACHI.

Koncerty

Nahrávání...

Nenašli jsme žádné akce umělce.

 • Kapela MIRAI je držitelem několika prestižních Cen Anděl, Českých Slavíků, Hudebních cen Evropy 2 a zároveň je i nejstreamovanější českou kapelou v zemi.

  Na scénu se hudební skupina z Frýdku-Místku dostala v roce 2014, kdy podepsala smlouvu s vydavatelstvím Universal Music a v roce 2017 vydala debutové album Konnichiwa. Do povědomí širší veřejnosti se kapela Mirai dostala především hitem Když nemůžeš, tak přidej, Anděl nebo písní Pojď, zapomenem, jimiž obsadili přední příčky žebříčků TOP CZ/SK. V kompletní sestavě: Mirai Navrátil (frontman/zpěvák), Šimon Bílý (bicí), Michal Stulík (basa), Tomáš Javůrek (kytara) vydali Mirai v roce 2019 druhou desku s názvem Arigato, s níž vyprodali tour zakončenou koncertem ve Foru Karlín.

  Třetím albem Maneki Neko vydaným v roce 2021 se Mirai dostali na příčku nejposlouchanější české kapely. V roce 2023 odjeli turné ARENA TOUR po hokejových halách, včetně už potřetí vyprodané O2 areny, zavítali také na Slovensko a v roce 2024 je kromě pokračování koncertů po slovenských klubech čeká také jejich vlastní festival Mirai Summer Fest, v rámci kterého přivezou nové album do 14 měst po celém Česku.

  United Stage – Oficiální booking kapely MIRAI.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - MIRAI

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.