PAM RABBIT

Čerstvý vítr do plachet českého popu. Pam Rabbit, česko-arménská zpěvačka s osobitou a neotřelou tvorbou, která si získala respekt na hudební scéně debutovým EP Mom, I’m Lost. Její přístup i alternativní hudba slibují, že o ní ještě mnoho uslyšíme. Na kontě už má spolupráce se jmény jako Ben Cristovao, HILLS 97, John Wolfhooker nebo SLZA.

  • Pam Rabbit, vlastním jménem Pamela Narimanian, je česká zpěvačka a autorka s arménskými kořeny, která nemá problém s lehkostí a humorem sobě vlastním tvořit v českém i anglickém jazyce. Do povědomí veřejnosti se dostala nejen svou účastí v národním kole Eurovize, ale i osobitou a neotřelou hudbou, která přináší do české pop music svěží vítr. To dokázala nejen na svém debutovém EP Mom, I’m Lost, o jehož produkci se z velké části postarala současná hvězda domácí produkce Filip Vlček. Ze zmíněného EP pochází také její největší hity jako Ve Starym Dome nebo We’re All Gonna Fly, na kterém spolupracovala s Benem Cristovao. Spolupracovala také s kapelou SLZA, se kterou vydali track PADÁM s působivým klipem, k němuž Pam Rabbit napsala scénář a postarala se i o režii.

    United Stage – Oficiální booking zpěvačky PAM RABBIT.

  • Cena se odvíjí od rozsahu akce a je dohodnuta s některým z našich agentů. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 606 555 045, kde rádi zodpovíme vaše dotazy.
  • Zarezervujte si umělce zavoláním na číslo PAM RABBIT nebo vyplněním kontaktního formuláře na této stránce.

POPTÁVKA - PAM RABBIT

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.