POETIKA

Poetika je kapela, která má za sebou již stovky odehraných koncertů po celé ČR, kde na energických show zazní její úspěšné hity jako např. Každou vteřinou, Zkouším žít, Půlnoc, Mám pocit, že tě ztrácím a mnoho dalších, které se řadí mezi nejpřehrávanější tuzemské skladby na prvních příčkách v rádiích a s miliony přehrání online.

  • Poetika je hudební skupina, která v roce 2016 vystřelila svým debutovým singlem Zkouším žít mezi nejhranější interprety toho roku. Na úspěch prvního hitu navázala kapela písní Každou vteřinou a prvním albem Trinity (2017). Za zmíněný rok byla Poetika nominována na objev roku v anketě Český slavík a následně odjela vyprodanou tour s kapelou Mirai. V roce 2022 vydala kapela svoji druhou desku Identity, ve které jsou úspěšné singly jako například Karavana nebo Múza. Na konci roku 2023 kapela vydává první singl Půlnoc z připravovaného třetího alba. Ten se stává nejpřehrávanější českou písní v rádiích a naznačuje nový směr, kterým se Poetika ubírá a na konci roku vydává druhý singl Mám pocit, že tě ztrácím, který hned skáče mezi nejpřehrávanější české skladby v rádiích.
  • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - POETIKA

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

  • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
  • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
  • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

ODEBÍREJTE FIREMNÍ NOVINKY UNITED STAGE

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o nově zastupovaných umělcích a novinkách, které ohlašujeme. Informace jsou primárně určené obchodním a business partnerům.