SEBASTIAN

Kapela Sebastian s frontmanem Sebastianem Navrátilem, který dobyl přední příčky domácích hitparád megahity Toulavá a Polety, představuje svůj aktuální repertoár, ve kterém nechybí hity Cizinka, Nezapomínám a Nevinná. Společně s Ondřejem „ODD” Turtákem a Dominikem Smutným představuje novou energickou poprockovou show, kterou ukázal na posledním vyprodaném koncertě v pražské Roxy. Našlapanou show i novým albem sBohem tak potvrdil svou silnou pozici na české popové scéně.

 • Kapela Sebastian má ve svém čele frontmana, zpěváka, textaře a kytaristu Sebastiana Navrátila, který patří mezi nejúspěšnější zpěváky své generace.

  Svou kariéru Sebastian odstartoval v roce 2014, kdy vydal píseň Polety, která se stala megahitem a obsadila první příčky domácích hitparád. O rok později přišel s písní Toulavá, kterou si otevřel dveře na českou scénu. Toulavá se výrazně zapsala do srdcí fanoušků, na YouTube nasbírala přes 36 milionu zhlédnutí a v anketě Slavík získala cenu za nejstreamovanější skladbu roku.

  V roce 2021 se kapela Sebastian usadila pod křídly Universal Music, kde odstartovala novou éru s novým týmem. V sestavě: Sebastian Navrátil (zpěvák, textař), ODD/ Ondřej Turták (produkce a klávesy), Dominik Smutný (bicí) kapela připravila již několik hitů v nové a neotřelé produkci jako např. Prach (feat. Lipo), Stačí jen málo (feat. ATMO Music), mysteriózní LaLaLa nebo rádiový hit Asi jsem blázen z nového alba sBohem.

  S energickou a strhující show koncertuje Sebastian po celé republice, což dokázal i vyprodaným koncertem v pražském klubu Roxy v listopadu 2023.

   

  United Stage – Oficiální booking kapely SEBASTIAN.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - SEBASTIAN

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.