SEBASTIAN

Kapela Sebastian s frontmanem Sebastianem Navrátilem, který dobyl přední příčky domácích hitparád megahity Toulavá a Polety, představuje svůj aktuální repertoár, ve kterém nechybí hity Cizinka, Nezapomínám a Nevinná. Společně s Ondřejem "ODD" Turtákem a Dominikem Smutným představuje novou energickou poprockovou show.

Koncerty

Nahrávání...

Nenašli jsme žádné akce umělce.

 • Kapela Sebastian má ve svém čele frontmana, zpěváka, textaře a kytaristu Sebastiana Navrátila, který patří mezi nejúspěšnější zpěváky své generace Y (mileniálů).

  Svou kariéru Sebastian odstartoval v roce 2014, kdy vydal píseň Polety, která se stala megahitem a obsadila první příčky domácích hitparád. O rok později přišel s písní Toulavá, kterou úspěšně navázal na Polety a otevřel si dveře na českou scénu s generačním songem. Píseň Toulavá se výrazně zapsala do srdcí fanoušků, na YouTube nasbírala přes 34 milionu zhlédnutí a v anketě Slavík získala cenu za nejstreamovanější skladbu roku.

  V roce 2021 se kapela Sebastian usadila pod křídly Universal Music, kde odstartoval novou éru s novým týmem. V sestavě: Sebastian Navrátil (zpěvák, textař), ODD/ Ondřej Turták (klávesy a produkce), Dominik Smutný (bicí) kapela připravila již několik hitů v nové produkci jako např. Prach (feat. Lipo), Stačí jen málo (feat. ATMO Music) či mysteriózní LaLaLa. S energickou a strhující show koncertuje Sebastian po celé republice.

  United Stage – Oficiální booking kapely SEBASTIAN.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.
 • Kontaktujte bookera umělce telefonicky nebo emailem, případně můžete vyplnit kontaktní formulář na této stránce.

POPTÁVKA - SEBASTIAN

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

Otázky?

Koncerter og festivaler:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.