SLZA

Populární mnohonásobně oceněná česká popová formace zásobuje domácí scénu hity již od roku 2014. Frontman a zpěvák Petr Lexa s kytaristou Lukášem Bundilem mají za sebou tři platinová alba obsahující hity, které dosáhly milionových zhlédnutí na YouTube a streamů na Spotify. Mezi ty nejznámější patří Lhůta záruční, Celibát, Holomráz či Na srdci. V roce 2023 si hudebníci přidali do diskografie čtvrté album Monodrama plné spoluprací se jmény jako Pam Rabbit, Refew nebo Monika Bagárová.

 • Kapela SLZA se na české popové hudební scéně pohybuje již od roku 2014, kdy se prosadila s megahitem Lhůta záruční, který kapele přinesl i nominace na Ceny Anděl. Duo Petr Lexa a Lukáš Bundil vydalo v roce 2015 multiplatinové debutové album Katarze, z něhož se písně Celibát, Katarze, Fáze pád či Lhůta záruční staly megahity a obsadily první příčky domácích rádiových hitparád. Kapela následně absolvovala vyprodané koncertní turné ve velkých sálech po celé ČR. V následujících dvou letech se SLZA stala vítězem Českého Slavíka v kategoriích Objev roku a Hvězda internetu, Petr Lexa a Lukáš Bundil vyhráli Hudební ceny Evropy 2, anketu žebřík i Utubering Awards za nejpopulárnější kapelu.

  V roce 2017 SLZA vydala druhé, rovněž platinové album Holomráz, z něhož se stejnojmenná píseň dostala do TOP 10 radio chart a na YouTube nasbírala přes 17 milionů zhlédnutí. Obdobně si vedl i duet s Celeste Buckingham Na srdci – nejposlouchanější skladba kapely vůbec.

  V roce 2020 vydala kapela SLZA své třetí album se symbolickým názvem 3, kterým otevřela novou etapu své tvorby i spolupráci se zahraničními producenty. Hity jako Paravany, 4 Ráno, Žár či Fotky navázaly na úspěchy předchozích hitů a dosáhly milionových streamů na Spotify i úspěchů v rádiích. Jedním z posledních hitů Bouře, se kapela otevřela novým vlivům, oslovuje nové fanoušky a více se zabývá obsahovou složkou, aniž by rezignovala na hitový potenciál.

  Albem Monodrama z roku 2023 kapela pokračuje v kreativní otevřenosti a ukázala, že se nebojí ani netradičních spoluprací.

  United Stage – Oficiální booking skupiny SLZA.

 • Cena se odvíjí od typu pořádané akce. Kontaktujte konkrétního bookera umělce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy.

POPTÁVKA - SLZA

Pošlete nám dotaz a získejte rychlou odpověď ohledně ceny a volných termínů

Proč rezervovat u nás:

 • Profesionální a osobní přístup ke každé poptávce
 • Dlouholeté zkušenosti v hudebním průmyslu
 • Exkluzivní agentura umělce

Odpovídáme v pracovních dnech do 24 hodin

KONTAKT

Koncerty, festivaly:

Získejte upozornění o nových koncertech.

Zadejte své jméno a e-mail a získejte upozornění o novinkách a nových koncertech.