ADAM MIŠÍK OSLAVÍ 10 LET KARIÉRY V PRAŽSKÉ ROXY

Sdílej

„Koncert v Lucerně byl nezapomenutelný zážitek, a proto jsme si s kapelou řekli, že to musíme zopakovat, a udělat to tentokrát ještě větší! Pojďme zbořit Roxy a oslavit tak společně 10 let mé hudební kariéry. V první vlně dávám do předprodeje limitovaný počet nejlevnější vstupenek pro ty nejvěrnější. Těším se na vás!“ vzkazuje fanouškům Adam Mišík

Zároveň ohlašuje spolupráci se slovenskou zpěvačkou Simou na chytlavém tanečním tracku Bez Tebe. Singl vypráví příběh o lásce, která vždy přichází nečekaně.
Nezaměnitelný feeling Adama Mišíka a taneční rytmy populární slovenské zpěvačky Simy – to je československý duet Bez Tebe, který vznikl na dálku a pojednává o lásce, která si vždy najde cestu, a to v ten nejpřekvapivější okamžik. 

„Dlouho jsem měl chuť udělat duet se zpěvačkou, ale máme jich v Česku a na Slovensku momentálně málo. Simu jsem měl na paměti, ale nikdy jsme neměli možnost se potkat. Když vzniklo demo Bez Tebe, tak jsem si řekl, že to k ní nějak musím dostat. A povedlo se!“ říká Adam Mišík o prvopočátcích singlu. Vzhledem k vytíženosti obou interpretů probíhala spolupráce na dálku. „Původně to neměla být vyloženě vztahová píseň, ale v tomto spojení by to byla škoda, tak jsme to překopali,“ dodává Adam s tím, že o produkci se opět postaral jeho dlouholetý spolupracovník a kamarád Enthic. 
PRAHA – ROXY 1.2.2024
Lístky najdete na UNITED-TICKETS