ANNABELLE Přichází s českou písní smutná v clubu, režíruje videoklip a chystá unikátní homeparty tour

Sdílej
Image

Zpěvačka ANNABELLE přichází se svým autorsky prvním českým singlem „smutná v clubu“. Působivý videoklip, v němž se protančí do rakve, sama režírovala a slaví tak svůj režisérský debut. „Mám z toho obrovskou radost, protože to díky Jonášovi Hájkovi vyšlo a jsem na to video obrovsky pyšná! Podívejte se sami!“ láká na videoklip ANNABELLE. 

Smutná v clubu vznikla bezprostředně po jednom večírku, z něhož se ANNABELLE potřebovala vypsat a její niterní pocity tak daly zárodek první sólové písni v češtině. „Chtěla jsem prostě protancovat noc, ale evidentně mi na tváři hrál nějakej vnitřní smutek, protože se mě lidi ptali, proč jsem smutná. Je pravda, že jsem v té době něco řešila, ale nečekala jsem, že to na mně bude až tak čitelné,“ vysvětluje ANNABELLE námět písně. 

Koncept tajných party doma – HOMEPARTY – v případě ANNABELLE i s koncertem.
Znáte to, když jste si chtěli udělat vlastní party doma? Tak na takovou vás právě ANNABELLE zve. Bude mít to, co se od každé homeparty čeká – zábavu, pití, jídlo a to všechno v ceně lístku a k tomu něco navíc. A to intimní koncert ANNABELLE, kde bude prostor si s vámi i popovídat.. Prostě jako party doma. Vzhledem ke konceptu je počet lístku striktně limitován.

Fanoušci, kteří dorazí zažijí soukromou party s ANNABELLE. Díky jejím partnerům Beefeateru, Coca Cole a Pizza Hut budou mít k dispozici zdarma vybavený bar s barmany i občerstvení.
Konkrétní místo, ulici a číslo domu budeme odhalovat postupně na sociálních sítích ANNABELLE a Vám, kdo lístky stihnete zakoupit, pošleme info do mailu.

PRAHA 19.10.2023
BRNO 26.10.2023
PARDUBICE 2.11.2023

Konkrétní místa konání unikátních party koncertů bude ANNABELLE odhalovat postupně na svém Instagramu @annabelle_sound.
Lístky kupuj na UNITED-TICKETS.