ANNABELLE VYDÁVÁ SVÉ DEBUTOVÉ EP, PŘEDSTAVUJE VIDEOKLIP K PÍSNI SNOWFLAKE A ZVE NA SVŮJ PRAŽSKÝ KONCERT DO KASÁREN KARLÍN

Sdílej
Letošní Objev roku, mladá česká zpěvačka ANNABELLE, představuje své debutové EP. Rostoucí hvězda současného popu tak navazuje na úspěchy se svými posledními singly jako TOOTHBRUSH, CHARM nebo RUNNIN‘ OUT OF F* TIME. Poslední jmenovaný track se také objeví po boku dalších čtyř skladeb na EP KIDNAP ME PLS, které vychází už dnes spolu se singlem SnOWfLAkE. Dále se můžeme těšit na anti – hate hymnu LeMON ZeST, rapový track KIDNAP ME nebo na demo friEND interlude. „Je to můj první větší projekt a jsem na něj strašně pyšná,“ raduje se ANNABELLE a představuje videoklip k písni SnOWfLAkE.
Už 20. října se fanoušci ANNABELLE můžou těšit na její sólo koncert v Kasárnách Karlín, kde zazní radiové hity i novinky z EP.

ANNABELLE sbírá v současnosti na hudební scéně jenom úspěchy. Dalším krokem v kariéře je tak debutové EP se zajímavým názvem KIDNAP ME PLS, v překladu „UNESTE MĚ, PROSÍM“. „EP začalo vznikat začátkem roku, kdy jsem se přestěhovala na čas do Berlína,“ přibližuje umělkyně. „Když jsem poslouchala všechny songy a dávala si dohromady, jak se vlastně cítím a která emoce to EP spojuje, byl to takový pocit tíhy, frustrace a strachu, na který jsem nebyla připravená a došlo mi, že mě občas napadá, jestli by nebylo lehčí, kdyby mě prostě někdo někam odnesl nebo unesl,“ dodává s úsměvem a nadsázkou. 

Na celém EP se podílel jeden z nejžádanější českých producentů a zároveň přítel zpěvačky, Ondřej Fiedler, známý také jako fiedlerski. Jedinou výjimkou je singl SnOWfLAkE, který zpěvačka napsala s Muriel Beck a Leonem Wolfem, který zároveň píseň i produkoval, ve studiu v Kreuzbergu – inspirativní a bohémské berlínské čtvrti. „Singl SnOWfLAkE je přesně o tom, co jsem tehdy prožívala. Cítila jsem se na všechno hrozně sama, neměla jsem skoro žádný peníze a pocit bezpečí. Stejně jsem ale věděla, že musím jít dál. Že na těch cestách poznávám sama sebe. Bylo by snazší zůstat doma, najít si stabilní práci a mít pohodlný život, ale tak bych nebyla nikdy šťastná,“ přibližuje význam textu ANNABELLE a dodává: „Napadl mě u toho obrázek sněhový vločky. Taky lítá světem, nikdo ji nezachytí, a i kdyby jo, tak se mu rozpustí v dlani. A tak lítá, dokud neroztaje“. 

Kromě již zmíněné písně SnOWfLAkE se na EP objeví i oblíbený punkrockový hit RUNNIN‘ OUT OF F* TIME nebo ústřední rapový track KIDNAP ME. Další novinkou je LeMON ZeST. „Je to o hejtu a o tom, jak si z něj tolik nedělat. Taková anti-hate hymna pro každého, kdo bude někdy potřebovat trochu povzbudit,“ říká ANNABELLE. Poslední, bonusovou písní je jedna z největších zpěvaččiných srdcovek friEND interlude, demo nahrávka a ukázka toho, jak může vypadat track před tím, než se do něj pustí producenti. 

„Doufám, že EP KIDNAP ME PLS posluchačům přinese pocit, že jim někdo rozumí, že je v pohodě občas nebejt v pohodě a že jsou prostě skvělí takoví, jací jsou,“ uzavírá ANNABELLE.