Kapela SEBASTIAN ohlašují koncert v pražském Foru Karlín, kde oslaví 10 let na scéně

Sdílej


Kolem kapely SEBASTIAN je teď velký rozruch. Po úspěšném albu sBohem, vydaném na podzim a vyprodaném křtu v pražské ROXY, se vydal frontman Sebastian Navrátil bojovat do reality show Survivor. Po návratu do Česka začala celá kapela ve složení Sebastian Navrátil, Dominik Smutný a Ondřej Turták (ODD) usilovně pracovat na nové hudbě. Výsledkem je energický singl COMEBACK, jímž kapela vysílá do světa, žemá víc síly než dřív a ohlašuje svůj dosud největší koncert. „Bylo potřeba dospět a počkat na tu správnou chvíli,” říkají SEBASTIAN a zvou 8. listopadu 2025 do Fora Karlín.
Singlem COMEBACK oznamuje kapela start prodeje svého dosud největšího koncertu v pražském Foru Karlín, jež je po vyprodaném křtu v Roxy jak pro členy kapely, tak pro celý tým další metou. „Slavíme deset let na scéně a kde jinde to oslavit než právě ve Foru Karlín. Připravujeme podium a show jako by to byl koncert ve Wembley. Bude to nezapomenutelné. Pro nás i fanoušky,” slibuje kapela SEBASTIAN. O vizuální show se postará skvělý stage designer Jan Hrbek. „Je to pro nás všechny milník, kterým si splníme sen. Bude to bomba!” říká bubeník Dominik Smutný. 

 „Bylo potřeba dospět a počkat na tu správnou chvíli. Je to pro nás obrovskej sen a odměna za ty roky hraní. Dáme do toho všechno,” dodává kapela a zve ke zhlédnutí videoklipu, který doporučuje dokoukat až do konce.

SEBASTIAN Forum Karlín 8. listopadu 2025. 
Vstupenky jsou již v prodeji 
ZDE