Lenny po úspěšném koncertu v O2 Universu ohlašuje klubové turné

Sdílej

V rámci Heartbreak Tour zavítá zpěvačka do šesti měst napříč republikou.

Jeden z nejcharismatičtějších hlasů na české popové scéně, zpěvačka Lenny, rozezpívala na konci listopadu pražskou halu O2 Universum na svém dosud největším koncertě. Předvedla našlapanou hudební i vizuální show a se skvělými hosty udělala radost fanouškům, kteří na dvakrát odkládaný koncert čekali. Nyní se oblíbená zpěvačka vrací z velkých halových pódií do intimnějších rockových klubů. Už příští rok v březnu a dubnu přiveze svou show v rámci Heartbreak Tour do Brna, Českých Budějovic, Vratislavic, Pardubic, Plzně a Ostravy. 

„Celý den koncertu byl pro mě zážitek s fanoušky a mými nejbližšími. Před koncertem proběhl meet & greet, který byl pro mě hodně emotivní, jelikož jsem měla možnost setkat se s fanoušky, kteří na koncert dlouho čekali, a to celé dva roky!“ shrnuje Lenny svůj listopadový koncert, který se podle ní velmi povedl. „Je mi ctí, že se můžu chlubit tak skvělým týmem a hosty, bez kterých by show nebyla taková, jakou si ji fanoušci zamilovali. S každým dalším koncertem se vždy snažím zvednout laťku o něco výš a nabídnout divákům show, kterou běžně vídají za hranicemi naší republiky. Letos třeba fanoušky na dálku pozdravil sám Mike Shinoda, tak myslím, že se to zatím daří,“ dodává s úsměvem. 

Umění podat velkou show ale podle několikanásobné držitelky Ceny Anděl není vše. Proto se rozhodla, že navštíví šest rockových klubů po republice, kde tematicky představí svou nejrockovější desku Heartbreak Culture. „Už mi chybí blízký kontakt s publikem, chci si s lidmi po vystoupení popovídat, mít je na dosah a taky jim oplatit, že se na listopadový koncert přijeli kouknout až do Prahy. Teď přijedeme zase my za nimi,“ říká Lenny, která se svou kapelou zahájí Heartbreak Tour už 30. března v brněnské Melodce a o den později se představí v klubu MC Fabrika v Českých Budějovicích. Na sever pak Lenny zavítá 6. dubna, kde zazní největší hity v kulturním centrum 101010, 7. dubna si Hell.o zazpívají v Pardubicích, v plzeňském Divadle Pod lampou bude Lenny s kapelou už 13. dubna a celou tour uzavře ostravský koncert v BARRÁK Music Clubu 20. dubna 2023.  

Vstupenky k dispozici ZDE