MIRAI děkují za fantastický rok a jako vánoční překvapení přicházejí se Slovenským turné

Sdílej

Kapela MIRAI zakončuje svůj nejúspěšnější rok vyhlášením Slovenského turné. Po výjimečné show pro dvě vyprodané O2 areny, získané stříbrné ceně Český Slavík a ohlášení ARENA TOUR po největších českých hokejových arenách, přichází aktuálně nejpopulárnější česká kapela s koncertní šnůrou na Slovensku.

Je to naše první série koncertů na Slovensku, tak se moc těšíme, protože i přes tu blízkost jsou to dneska dvě země a jedeme tedy hrát do zahraničí. 🙂 Vůbec netušíme, jestli nás tam někdo zná a trochu spoléháme, že dorazí i čeští fanoušci, protože na jaře jsou koncerty na Slovensku jedinou příležitostí se vidět. Každopádně si od toho slibujeme takový návrat ke klubovým kořenům, kde jsme byli tváří v tvář vůči každému člověku v klubu,“ zve s nadšením frontman Mirai Navrátil a za celou kapelu děkuje fanouškům za úžasný společný rok 2022.

Přejeme všem krásné Vánoce a děkujeme za nezapomenutelné zážitky, které jsme díky Vám, fanouškům, prožili. Nemůžeme se dočkat dalšího roku, který bude ještě větší!

Vaši MIRAI

MIRAI Slovenské turné

27. 4. 2023 Bratislava – Majestic Music Club 
28. 4. 2023 Trenčín – Piano Club 
29. 4. 2023 Košice – Collosseum club 
5. 5. 2023 Nitra – Music a Cafe 
6. 5. 2023 Žilina – Smer Klub 77 

Vstupenky jsou k dispozici ZDE