Mirai začali své největší turné. Vyprodané ostravské hokejové hale oznámili unikátní MIRAI SUMMER FEST 2024 a odstartovali jeho prodej

Sdílej

Včerejším koncertem v Ostravě začala kapela Mirai tour po hokejových halách. Beznadějně vyprodaná Ostravar aréna mohla zhlédnout výjimečnou show plnou speciálních efektů, známých hitů i nových písní z chystaného alba. Na konci večera čekalo fanoušky velké překvapení. Aktuálně nejžádanější kapela ohlásila svůj letní festival MIRAI SUMMER FEST 2024, v rámci něhož projede celým Českem.  

Jako malý jsem do téhle haly chodil s tátou na hokej a na koncerty. Teď je to pro nás krásné uzavření kruhu, kdy jsme po x letech zažili Ostravar arenu po strop zaplněnou a nabitou lidmi, kteří se na nás přišli podívat. Děkujeme za to, že si můžeme žít svůj sen. Atmosféra v domácí hale byla brutální a děkujeme za nejlepší možné odstartování naší Arena tour,“ říká s nadšením bezprostředně po vystoupení frontman Mirai Navrátil. „Na konci koncertu jsme ohlásili náš velký plán na příští rok. Budeme se těšit ve čtrnácti městech napříč republikou v rámci MIRAI SUMMER FEST 2024,“ dodává.

„Rozhodli jsme se, že je po letech hraní na letních festivalech čas na změnu. Chceme s vámi v roce 2024 zažít něco nového a speciálního, co jsme spolu ještě nezažili. Něco, co bude mít festivalový vibe, ale zároveň nám umožní být s vámi, našimi fanoušky, tak blízko, že si navzájem koukneme do očí, podáme si ruku a zahrajeme songy z našeho zpěvníku,“ láká zpěvák fanoušky.

Vstupenky na letní festival jsou v prodeji už nyní a vyprodaná ARENA TOUR se přesouvá do brněnské Winning Group Areny, kde oblíbená parta z Frýdku-Místku vystoupí už 22. listopadu. O dva dny později se Mirai přesouvají za fanoušky do Pardubic a celou tour zakončí 30. listopadu v pražské O2 areně, která je už potřetí vyprodaná.

VSTUPENKY NA MIRAI SUMMER FEST