Rozálie míří se svou nezaměnitelnou One Woman Show do Brna a Plzně. Diváky zve na neotřelý hudební i divadelní zážitek

Sdílej

Charismatická zpěvačka, akordeonistka, herečka a tanečnice Rozálie vydala loni na podzim své debutové album Korzetiér, za které si vysloužila nominaci na prestižní hudební Cenu Anděl v kategorii Objev roku. V rámci slavnostního večera na pražském Výstavišti předvedla originální vystoupení, kterým zaujala nejen přítomné v sále, ale i mnoho televizních diváků. Na takovou osobitou podívanou jsou fanoušci zvyklí z pražského divadla La Fabrika, který se Rozálii stal téměř domácí scénou a kde zpěvačka už několik úspěšných a vyprodaných koncertů odehrála. Nyní se Rozálie rozhodla svůj nezaměnitelný syrový projev a úsměvnou slovní ironii předvést i na dvou unikátních koncertech v Brně a Plzni.

Svým uhrančivým půvabem a přesvědčivostí v autentických textech si Rozálie získává stále širší okruh z počátku spíše klubových a divadelních příznivců. I proto už 13. června zavítá vycházející hvězda českého šansonu se svou One Woman Show do originálních prostor legendární irské hospody Zach´s Pub v Plzni a o tři dny později, tedy 16. června, zazní písně jako Korzetiér, Řvát nebo Morda v nezapomenutelném interiéru brněnského Cabaretu des Péchés.

Posluchači se mohou těšit na silný koncertní zážitek, jelikož zpěvačka a skvělá vypravěčka Rozálie předává divákům průvodním slovem své kousavé životní příběhy a její písně rezonují v dnešním vyumělkovaném světě tolik vyhledávanou upřímností a realitou života.

,,Nemůžu se dočkat obou koncertů. Plzeň i Brno jsou mými oblíbenými městy, obzvlášť v Brně mám spoustu přátel a bude mí ctí v rodném městě Kundery a Huga Hasse zavrzat se svoji harmonikou,“ zve Rozálie.

Lístky k prodeji ZDE