Sebastian posouvá jarní tour na podzim. Komplikace způsobil covid.

Sdílej

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace Sebastian Navrátil se chystal na jaře představit své nejnovější písně i největší hity fanouškům napříč republikou. Kvůli zdravotním komplikacím spojeným s proděláním koronaviru u frontmana se koncerty v Praze, Brně a Vratislavicích přesouvají na podzim.

„Bojoval jsem s covidem, i jako mladý člověk jsem si prošel těžším průběhem, řešil všechny postcovidový záležitosti – kašel, rozostřené vidění, nespavost, nechutenství, kašel, únava, deprese a jako bonus ještě rodinné problémy, ty moje zotavení ovlivnily asi nejvíc,“ svěřil se Sebastian. „Je nám to moc líto, ale potřebuju pro sebe ještě trošku času, abych mohl zase přes léto dávat energii těm, co ji potřebují. Z tohoto důvodu jsme turné přesunuli na náhradní termín. Chci ze sebe dát 100% pro všechny, kteří si na nás koupili lístek a nebýt tam jen jako unavenej týpek s myšlenkami v oblacích. Věřím, že naše rozhodnutí přijmete a uvidíme se v říjnu!“ dodává.

Brněnský Metro Music Club tak Sebastian roztančí 6. října, kulturní centrum 101010 ve Vratislavicích přivítá kapelu o dva dny později a podzimní tour zakončí Sebastian v pražském Rock Café 16. října.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny. Lidé, kterým nový termín nevyhovuje, mohou lístky vrátit. V tomto případě se mohou obrátit na e-mail: vstupenky@umticket.cz nebo telefon: +420 722 965 111

Nové termíny:
6/10 BRNO – Metro Music Club (původní termín 28.4.2022)
8/10 VRATISLAVICE – 101010 (původní termín 6.5.2022)
16/10 PRAHA – Rock café (původní termín 24.4.2022)