Sebastian vyráží na jarní tour napříč republikou. Zavítá do Prahy, Vratislavic i Brna.

Sdílej

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace se proslavil megahitem Toulavá. Nyní kapela Sebastian v čele s frontmanem Sebastianem Navrátilem pracuje na nových písní, které chce svým fanouškům představit na třech koncertech v různých koutech České republiky. Kapela Sebastian tak přijede 24. dubna do pražského Rock Café, o čtyři dny později zazní novinka LaLaLa, Prach, Rub a Líc, Toulavá, nebo Cizinka v Brně v Metro Music Baru a 6. května zakončí kapela tour koncertem ve Vratislavicích blízko domovskému Liberci, kde Sebastian zahrají v kulturním centru 101010. 

„Moc se na vás s celou kapelou těšíme na všech zastávkách, které jsme si pro vás v rámci naší jarní tour připravili. Po té dlouhé pauze se nemůžeme dočkat, až si zahrajeme!“ vzkazuje svým fanouškům frontman kapely SEBASTIAN Sebastian Navrátil. 

Frontman Sebastian oslavil nedávno své třicetiny a jako dárek si nadělil nový singl o vnitřních nejistotách a vlivu okolí, který doplnil působivým mysteriózním videoklipem na motivy filmu Donnie Darko. Představuje se tak v úplně jiném světle, což dokazuje nejen vizuál, o jehož námět a režii se postarala dvojice Tomáš Falcon Vorel a Jan Strach, ale i styl hudby a zvuk, který je úplně jiný, než na jaký jsme byli u oblíbeného zpěváka zvyklí. „Nevylučuju, že se i další skladby ponesou v podobném duchu,“ slibuje Sebastian.